ORGANİK SIVI SOLUCAN GÜBRESİ

Fotoğraflar yükleniyor

10
İlan No 238
İlan Tarihi 11 Şubat 2019


Gübremiz sıvı solucan gübresi olup,özel teknik ve metodlarla üretilmiş mikrobiyal özelliklere sahip tamamen organik bir gübredir.

Sıvı solucan gübresi mikrobiyal bir gübredir.

İçeriğinde bitki gelişimi açısından etkili olan faydalı bakteriler,enzimler,vitaminler yoğun miktarlarda bulunmaktadır.

Bunun yanında bu bakteriler vasıtası ile toprağa verdiğimiz ve toprakta bulunan azot, fosfor, potasyum gibi temel bitki besin ementleri bitkilerin alabileceği form ve yapıya dönüştürülmektedir.Böylelikle kimyasal gübre kullanımı azalmakta ve bitki kimyasal gübrenin tamamından faydalanabilmektedir.

Ayrıca içersinde doğal büyüme hormonları  bulunmaktadır.Bu hormonlar giberellik asit,oksin,sitokinin gibi doğal hormonlar olup,çiftçilerimiz bu hormonların bir çoğunu deniz yosunu gibi malzemelerden karşılamaktadır.

Ayrıca topraktaki organik madde düzeyini artırır.Icersinde yoğun miktarda hümik asit ,fulvik asit bulunmaktadır.Çiftcilerimizin dışardan ilave hümik asit vermesine gerek yoktur.

Toprağımıza bitkimizin ihtiyacı kadar temel besin elementlerini azot,fosfor,potasyum muhakkak vermemiz gerekmektedir.Bunlarla beraber solucan gubresinide kullandığımızda yüksek oranlarda verim artışı,üründe erkencilik,bitki hastalıklarına karşı bitkilerimizi korumak,üründe kalite ve dolgunluk gibi bir çok özelliğindende faydalanmış olacaksınız.

Ürün 5 ve 20 litrelik ambalajlarda bulunmakta olup, 1 dekar araziye 2 litre her uygulamada verilir.2 uygulama tabandan damlama ile  2 uygulamada üstten yaprak gübresi olarak uygulanır.

Yani 1 dekar araziye toplamda 8 litre kullanılır.

İletişim

0 551 447 48 00

20 litresi 200 liradır.letişim GSM : 0 551 447 48 00

Benzer ilan bulunamadı
Yorumlar
635 kez görüntülendi.